36.8 C
Скопје
18:11 - 18 јуни, 2024

Ознака : кенгури

UncategorizedБалканСлајдерСцена

ЛУКАС СО СЛИЧНО ИСКУСТВО КАКО НОВАК, НЕ САКА ДА ЈА ВИДИ АВСТРАЛИЈА: Треба да им се одземе Гран слим лиценцата, па нека играат со кенгурите!

Еспресо
Српскиот пејач Аца Лукас застана на страната на Новак Ѓоковиќ кој моментално минува низ агонија во Мелбурн. Тој раскажа како и самиот доживеал непријатност со...