6.8 C
Скопје
06:05 - 4 март, 2024

Ознака : кемал

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни ПриказниСлајдер

Портрет на Кемал Киличдароглу: Тргна по стапките на Ататурк, со смиреност на Ганди

Ј.К.Д
Претседателските избори ќе одлучат не само кој ќе ја води Турција, туку и како ќе се управува со неа.   View this post on Instagram...