18.8 C
Скопје
06:52 - 13 јуни, 2024

Ознака : кец на десетка

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Каде вечерва: Во театар на „Кец на десетка“

М.П
Вечерва во Македонскиот народен театар, со почеток од 20 часот на малата сцена ќе се одигра претставата „Кец на десетка“. Автор на текстот е Митко...