27.8 C
Скопје
10:23 - 13 јуни, 2024

Ознака : кауард

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Познат американски актер и неговата девојка загинаа во сообраќајна несреќа: Сударот го предизвикал тинејџер

Еспресо
Американскиот актер трагично загина со својата девојка во страшна сообраќајна несреќа што се случи вчера. Американскиот актер Херберт „Каубој“ Кауард, кој го глумеше човекот без...