Ознака : катарина грујиќ

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Е, сега може да ме излижете: Амиџиќ сакаше да ја одјави емисијата, па му „залепија“ торта во лице!

Васко Спасоски
Емисија течела во потполно нормален тек, меѓутоа кога дошло време Огњен да се поздрави со своите гости и да ја одјави емисијата, се случи нешто...
Балкан Ви Препорачуваме Лајфстајл Сцена

Пеколно „жешки“ сцени на почетокот од новиот спот на Катарина Грујиќ: Го фатила момчето во неверство, па подготвува одмазда (ВИДЕО)

Еспресо
Музичката балканска ѕвезда Катарина Грујиќ (27) денеска премиерно ја објави новата песна „Мушка курва“, за чија екранизација оддели дури 20.000 евра. Високобуџетниот спот зборува за...