27.8 C
Скопје
10:06 - 13 јуни, 2024

Ознака : касиа галанио

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мистеријата за напуштената принцеза, што навистина се случи со Касиа Галанио

Еспресо
Касиа Галанио била во својот дом во Марбела, Шпанија. Алармот го вклучи една од ќерките која живее во Париз. Хипотезата е дека се случило предозирање...