20.8 C
Скопје
01:19 - 18 јуни, 2024

Ознака : картички

ЛајфстајлСцена

Со туѓи картички Мараја Кери ги плаќала пластичните операции

Igor
Мегапопуларната американска пејачка Мараја Кери користела кредитни картички на поранешната асистентка за да си ги плати пластичните операции. На тој начин пејачката сакала јавноста да...