17.8 C
Скопје
06:02 - 13 јуни, 2024

Ознака : Карапанџа

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) АНДРИЈАНА АЛАЧКИ ВО ДРУШТВО НА СТЕВО КАРАПАНЏА: Мхм мхм мхм…

М.Р.
Пејачката и ТВ водителка на кулинарското шоу „Вкусот на традицијата“,  Андријана Алачки на својот фејсбук – профил објави фотографија со големиот кулинарски мајстор Стево Карапанџа....