36.8 C
Скопје
17:39 - 18 јуни, 2024

Ознака : караници

ЛајфстајлСцена

Зошто Холивуд ЈА МРАЗИ Гвинет Палтроу? Бурни караници, мавање со помфрит…

Igor
Гвинет Палтроу е вистински лидер на листата на најомразени славни ѕвезди, како кај публиката, така и меѓу нејзините колеги. Гвинет и Винона Рајдер беа блиски...