20.8 C
Скопје
02:21 - 18 јуни, 2024

Ознака : кападокија

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

(ФОТО) ВЕСНА КОЦЕВСКА, туристички водич: Кападокија е како друга планета!

Наташа Мустафа
Разговараме со Весна Коцевска, туристички водич и блогерка за патувања, која неодамна ја посети турска Кападокија. Еве со какви впечатоци се врати. Како дојде на идејата...