9.8 C
Скопје
07:21 - 15 април, 2024

Ознака : канја вест

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) КАНЈЕ ВЕСТ: „Ја спасив Ким од дистрибуција на втора порно снимка“

Еспресо
Ким Кардашијан се прослави откако протече порно снимка помеѓу нејзе и тогашното момче Реј Џеј во 2007 година. Набргу потоа, таа и нејзиното семејство го...