27.8 C
Скопје
10:21 - 13 јуни, 2024

Ознака : камилски грип

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеИстражувањаСлајдер

Како да го препознаете? Нов коронавирус доаѓа од Катар, британските доктори предупредуваат на камилски грип

Еспресо
Властите во Велика Британија ги предупредија тамошните лекари да бидат внимателни кога станува збор за навивачите кои се враќаат од Светското првенство во Катар, кои...