22.8 C
Скопје
08:16 - 24 јуни, 2024

Ознака : Камил Етјен

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Камил Етјен, девојката која имала афера со сопругот на Натали Портман: Една од највлијателните млади жени во Франција

Еспресо
Во британските медиуми се појавија тврдења дека Бенџамин Милепид, сопругот на британската глумица Натали Портман, имал афера со значително помлада жена.   View this post...