21.8 C
Скопје
07:51 - 24 јуни, 2024

Ознака : камиказа

БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСцена

Сенидах објави нова песна: Погледнете го спотот и слушнете ја нумерата „Само уживај“! (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенидах, објави нова песна со наслов „Само уживај“. Новата нумера за популарната пејачка ја напиша Бенјамин Крнетиќ, додека аранжманот е...