18.8 C
Скопје
06:52 - 13 јуни, 2024

Ознака : кад вечрва

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Каде вечерва: На концерт на „WHERESWILDER“ во Котур

М.П
Денес, со почеток од 21:30 часот, во „Котур“ ќе се одржи концерт на бендот „WHERESWILDER“. Бендот ја започнува својата европска турнеа со концертот во Скопје....