18.8 C
Скопје
06:47 - 13 јуни, 2024

Ознака : јужен судан

ЛајфстајлСцена

ЖИВА БАРБИКА: Толку е убава, што луѓе се прашуваат дали е реална (ФОТО)

Igor
Нијадак Даки Тот е австралиска манекенка која привлекува внимание каде и да се појави, а луѓето ја нарекуваат дури и жива барбика. Таа има 23...