36.8 C
Скопје
17:07 - 18 јуни, 2024

Ознака : јелена калеуша

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Карлеуша тврди дека е меѓу 50-те најдобри на планетата: Фановите ѝ бараат доказ

Еспресо
Само три дена по објавувањето на албумот „Алфа“, Јелена Карлеуша тврди дека првите резултати се видливи. Таа на својот официјален Инстаграм профил напиша дека овој...