03:15 - 23 јуни, 2024

Ознака : јелена голубовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Хрватската старлета која си ја лажираше смртта е осудена на 6 месеци затвор, бидејќи претепа српска режисерка

Еспресо
Слаѓана Петрушиќ е осудена на шест месеци затвор во Белград поради претепување на театарската режисерка и учесничка во реалното шоу Јелена Голубовиќ во 2015 година,...