23.8 C
Скопје
04:37 - 23 јуни, 2024

Ознака : Јасна Орнели

ЛајфстајлСцена

Ова е актерката со која Чолиќ се забавувал! Песната „Ноќ ми те дугује“ е посветна на неа! (ВИДЕО)

Igor
Здравко Чолиќ е среќно оженет со Александра скоро две децении, а неговата сопруга ретко се појавува во јавноста и не дава изјави за медиумите. Љубовниот...