24.8 C
Скопје
08:31 - 13 јуни, 2024

Ознака : Јане Рафаиловски

Наши ФациСцена

Се споија Сузана Гавазова и „Балкан Бенд“: Ова е нивниот заеднички проект! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Доколку се вложат голем труд, енергија и финансии, тогаш и кај нас може да се понуди квалитетен музички производ, квалитет и во звук и во...