16.8 C
Скопје
05:49 - 13 јуни, 2024

Ознака : Јаман

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Емина Јаховиќ (Emina Jahović) променила 30 дадилки за нејзините синови, бидејќи ниту една од нив не ѝ се допаднала!

Васко Спасоски
Емина Јаховиќ (Emina Jahović) првпат јавно зборуваше за дадилките на своите синови Јаман и Јавуз, истакнувајќи дека ги сменила околу 30-тина бидејќи ниту една од...