20.8 C
Скопје
01:14 - 18 јуни, 2024

Ознака : јајце на око

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ КОЛАЧ ЈАЈЦЕ НА ОКО: Десерт готов за 20 мин – сите ќе бидат зачудени и воодушевени!

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви од...