Ознака : јагодите

Гастро марифети

За љубителите на јагоди – Направете неодолив милкшејк (РЕЦЕПТ)

Igor
Покрај тоа што јагодите се одлични за човековото здравје, овој неодолив милкшејк ќе ви донесе уживање и освежување во пеколните денови кои претстојат… Потребни состојки:...