Ознака : избор. појадок

Гастро марифети

Одличен избор за појадок или вечера – Превкусен ирски тост со пржен кашкавал

Igor
Ви даваме одлична идеја за превкусни ирски тостови кои одлично ќе ви дојдат за појадок или вечера… Потребни состојки за 6 лица: – 150 милилитри...