Ознака : интимни делови

Лајфстајл Сцена

ПОКАЖА СКОРО СЕ: Екс-мис Албанија не остави место за имагинација (ФОТО)

Igor
Агнеса Вутај, претставничката на Албанија во Мис Светот во 2004, со последните фотографии објавени на нејзиниот рофил на Инстаграм остава без зборови. Убавицата, која е...