ПОКАЖА СКОРО СЕ: Екс-мис Албанија не остави место за имагинација (ФОТО)

Агнеса Вутај, претставничката на Албанија во Мис Светот во 2004, со последните фотографии објавени на нејзиниот рофил на Инстаграм остава без зборови.

Убавицата, која е по потекло од косовскиот град Истог, изгледа навистина прекрасно, а виолетовиот фустан што го носи и ги истакнува нејзините интимни делови.

Агнеса со истата облека се појавува на неколку фотографии, кои се преплавени со многу позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Инаку убавата Агнеса ја претстави Албанија и во Мис Универзум во 2005 година, а сега води сопствен бизнис.

View this post on Instagram

Saturdays #weekend #vibes

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Слични објави

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРА: Спијам со мајка ми, се дружам со принцот Хари…

Igor

ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС: Очувот ме допираше кога имав 15 години и глумеше дека е доктор

Igor

Саша Матиќ 16 години е во брак со сопругата, но поради оваа причина веднаш би ја НАПУШТИЛ

Igor

Познатата италијанска пејачка има 85 години и лице кое е екстремен пример на пластичната хирургија – Се појави на Санремо и ги занеме сите (ФОТО)

Еспресо

Додека смртта не нè раздели или пак не? Браковите на некои познати личности траеле помалку од мамурлакот на свадбата

Еспресо

Остави Коментар

оне × 2 =

Слични објави

Прво кавга, па свадба: Лукас ја ЗАПРОСИЛ девојката, не штедел на ПРСТЕНОТ

Igor

„Вистинска тигрица“ или „дегутантна“?: Карлеуша позира во хулахопки и долна облека (ВИДЕО)

Igor

Сопственичка глуми дека консумира храна пред кучиња, а нивната реакција е урнебесна (ФОТО)

Еспресо

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Се породи манекенката Катарина Ивановска – се роди Кира (ФОТО)

Igor

ПРОПУШТЕНА ПРИЛИКА: Сандра Булок и Кијану Ривс открија што криеле цели 25 години

Igor