Ознака : интензивен

Гастро марифети

Рецепт на денот: Овошен мус со чоколадо

Igor
Денес за вас подготвивме рецепт за освежувачки десерт – интензивен мус, кој веднаш ќе го засакате… Се што ви е потребно е… – 200 гр...