Ознака : инфлунсери

Наши Фаци Слајдер Сцена

Жирито одлучи: Ова се највлијателните инфлуенсери во Македонија!

Васко Спасоски
Доделувањето на Influencer Awards 2020 заврши вчера (23.12.2020) со прогласувањето на победниците во деветте категории на престижниот натпревар, кој по вторпат се одржува во нашата...