10.8 C
Скопје
22:30 - 3 март, 2024

Ознака : холивудскиот актер

Вести

Ван Дам сподели песна од српската пејачка Драгана Мирковиќ

Igor
Светски познатиот актер, Жан Клод Ван Дам, ги запали социјалните мрежи откако сподели нова песна од српската фолк пејачка Драгана Мирковиќ. „Драга Драгана, горд сум...