11.8 C
Скопје
20:01 - 28 февруари, 2024

Ознака : хана нока

ЛајфстајлСцена

ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
На отворањето на 66-от Филмски фестивал во Пула прикажана е премиерата на филмот „Генерал“ на Антун Врдољак. Со впечатлив фустан, со изразено деколте и висок...