ПРЕУБАВАТА КОСОВСКА АКТЕРКА со жежок фустан МАМЕШЕ ПОГЛЕДИ на фестивалот во Пула (ФОТО+ВИДЕО)

На отворањето на 66-от Филмски фестивал во Пула прикажана е премиерата на филмот „Генерал“ на Антун Врдољак.

Со впечатлив фустан, со изразено деколте и висок засек, се појави и актерката со косовско потекло Хана Нока, која исто така глуми во овој филм посветен на Анте Готовина.

Модните додатоци се во склад со дезенот на фустанот, кој поради бојата, но и самиот крој не можеше да остане незабележан.

Повеќе фотографии погледнете тука.

Слични објави

Кијану Ривс првпат во јавноста со девојка: Дали верувате дека Александра е помлада од него?

Igor

Летна безалкохолна сангрија (РЕЦЕПТ)

Igor

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Каков прв впечаток остава секој знак?

Igor

Сталоне пристигна во Хрватска: Со семејството ќе го слави роденденот

Igor

Овие филмови потполно ќе го окупираат вниманието на вашите деца, но и вашето! (ВИДЕО)

Еспресо

Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет + пет =

Слични објави

Се сеќавате на пејачката Житарова која се пресели на Алјаска? Таа се враќа на естрадата, а денеска изгледа подобро од било кога! (ФОТО)

Цвеќето е идеален подарок за 8 Март, но внимавајте што подарувате! Гербер за мистериозност, божур за романтика…

Еспресо

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Ова се скриените сексуални желби на секој хороскопски знак!

Igor

Позната српска манекенка искрено за односот со својот дечко: Ме тепаше речиси четири часа

Igor

КАКО СТОИТЕ СО СВОИТЕ ФЕТИШИ: Уживате во болка за време на секс или играте на сигурно?

Igor