4.8 C
Скопје
03:24 - 4 март, 2024

Ознака : губитници

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

„Црна низа“ денови: Пет хороскопски знаци ќе офкаат до крајот на неделата

Еспресо
Астролозите ги именуваа хороскопските знаци чии претставници ќе се соочат со тешкотии до крајот на оваа недела, заклучно со 24 декември. Станува збор за петте...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Губитници на викендот: Два хороскопски знаци ризикуваат да се соочат со огромни проблеми

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да се соочат со проблеми во втората половина од тековната недела (до 13 август). Станува збор...
АстроСлајдерХороскоп

Губитници на неделата: овие знаци на Зодијакот ќе се „гушат“ во проблеми

Еспресо
Астролозите составија хороскоп за следната недела (од 10 до 16 јули) и порачаа дека претставниците на три знаци на Зодијакот треба да се подготват за...
АстроСлајдерХороскоп

Губитници на неделата: Животот на два хороскопски знаци ќе се преврти наопаку

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да се соочат со многу проблеми на сите полиња во тековната недела – до 18 јуни....
АстроСлајдерХороскоп

Губитници на неделата: Три хороскопски знаци ризикуваат да ја загубат работната позиција или да бидат добро „наместени“

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на зодијакот, чии претставници може да се соочат со многу проблеми оваа недела до 26 февруари. Станува збор за три хороскопски...