7.8 C
Скопје
04:29 - 28 февруари, 2024

Ознака : голема чанта

СветСлајдерСцена

(ФОТО) ГЛОМАЗНА ИЛИ „ТАМАМ“: Новата чанта на Анџелина Џоли која навистина собира сè!

М.Р.
Една стара поговорка вели дека „чантата ја чува главата“. Една голема и практична чанта може да ги собере сите ситници кои ни се потребни во...