11.8 C
Скопје
23:30 - 29 февруари, 2024

Ознака : голем романтичар

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ЏАМБАЗОВ „ГОРИ“ ОД ЉУБОВ КОГА ИЛИНА Е ПОКРАЈ НЕГО: Ти и јас, ко едно, заедно…

М.Р.
Игор не може да помине ниту ден разделен од својата Илина. Маестралниот Џамбазов покрај тоа што е врвен актер и шоумен, се повеќе станува познат...