8.8 C
Скопје
19:33 - 20 февруари, 2024

Ознака : гоца шаулиќ

БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) СЕ ОГЛАСИ ВДОВИЦАТА НА ШАБАН ШАУЛИЌ: Не видовме ни трага на каење во очите на тој човек кој одзеде два живота

Еспресо
Поминаа скоро три години по сообраќајната несреќа во која недалеку од Билефелд-Германија загинаа Шабан Шаулиќ и Мирсад Кериќ, а со тешки повреди се здоби Слободан...