Tag : Филип Пецовски

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Младиот пејач Филип Пецовски сними еротско видео за неговата нова песна (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младиот пејач Филип Пецовски кој се прослави по неговото учество во минатогодишната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, ја сними својата втора песна. Новата нумера носи...