4.8 C
Скопје
03:15 - 4 март, 2024

Ознака : фду

ЛајфстајлНаши ФациСекојдневиеСлајдерСцена

ФДУ го одбележува творештвото на Горан Стефановски

М.П
Факултетот за драмски уметности – Скопје го слави творештвото на Горан Стефановски, со мултимедијална програма под наслов „Тетовирани импресии“. Настаните од програмата ќе се одржат...