Tag : Фалсификат

Лајфстајл Сцена

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ЗА СИТНА ПАРА: Пејачката се најде на онлајн сајт за продажба!

Igor
Јелена Карлеуша е музичка ѕвезда на Балканот која е позната по тоа што троши многу пари на брендирана облека. Таа поседува парчиња облека што вредат...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian