ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ЗА СИТНА ПАРА: Пејачката се најде на онлајн сајт за продажба!

Јелена Карлеуша е музичка ѕвезда на Балканот која е позната по тоа што троши многу пари на брендирана облека.

Таа поседува парчиња облека што вредат и по неколку илјади евра. Но, никогаш не би помислила дека нејзините фотографии ќе се најдат на онлајн продавници за фалсификувана брендирана облека.

Цените на парчињата облека се пристапни за сите, додека како пример се дадени фотографиите на Јелена на кои таа ги носи оригиналите.

Уште не се знае дали пејачката го видела ова, но сигурно не би се радувала знаејќи дека бледи копии се продаваат по ниски цени.

Принтскрин
Принтскрин

Прочитајте уште и какви скандали го тресат семејството Живојиновиќ.

БОНУС ВИДЕО:

Слични објави

КАРЛЕУША Е ВИНОВНА: Како хрватскиот фудбалер стана дел од црна листа?

Igor

НИКАКО ДА НАУЧАТ: Овие 6 хороскопски знаци секогаш го бираат погрешниот партнер

Igor

„Што си направил од себе“: Саша Ковачевиќ драстично го смени имиџот и ги подели неговите фанови (ФОТО)

Igor

Ким Кардашијан позираше со синот, а сите погледи водат кон нејзиниот задник! (ФОТО)

Еспресо

Принцот Хари ја оставил Меган сама пред породувањето?

Igor

Кори Фелдман ги објави имињата на педофилите во Холивуд и изјави дека тоа е најголемиот проблем во шоубизнисот! (ВИДЕО)

Ивана Стамевска

Остави Коментар

2 × 4 =

Слични објави

Уште една млада ѕвезда пронајдена мртва

Еспресо

Чекај ме и сигурно ќе дојдам, зад најубавата љубовна песна се крие потресна љубовна приказна

Еспресо

Што е тоа што ужасно го нервира секој хороскопски знак?

Igor

Ориола, топлес на плажа (ФОТО)

Igor

Четири „бјути“ навики од кои треба да се ослободите пред 30-тата

Igor

„Сексот и градот“ зад камерите: Потпетиците им ги оштетиле стапалата, кариерата им била поважна од семејството

Еспресо