22.8 C
Скопје
08:18 - 24 јуни, 2024

Ознака : естетски зафати

Ви препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

ПЛАСТИЧЕН ХИРУРГ ОБЈАСНУВА: Колку пари потрошила Мадона на „подмладување“?

И. Т.
Многубројните филери и ботоксот можеби ја „маскираа“ Мадона, но иако се обидува да изгледа како да има 25 години, рацете кои вешто се обидуваат да...