13.8 C
Скопје
20:31 - 23 април, 2024

Ознака : еспресоо

ЛајфстајлСцена

Меган Маркл може, но Кејт Мидлтон НЕ СМЕЕ да ја носи оваа боја на кармин

Igor
И Кејт Мидлтон и Меган Маркл се војвотки во кралското семејство, но протоколарните правила за нив значајно се разликуваат. Пред неколку месеци Меган се појави...