9.8 C
Скопје
02:31 - 15 април, 2024

Ознака : ерекција

ИнтимаЛајфстајл

КАЗНАТА НА ПЕНИСОТ: Не е секогаш среќа да ви биде нон-стоп „дигнат“

Еспресо
Секогаш да ви биде „дигнат“ не е баш некоја среќа, а оние што страдаат од пријапизам знаат за што зборуваме. Зборуваме за клиничката состојба која...
Лајфстајл

5 намирници за силна ерекција

Igor
Овошјето и црвеното вино можат да го намалат ризикот од појава на еректилна дисфункција, откриваат новите студии на научниците од Велика Британија. Научниците истражувале и...