17.8 C
Скопје
04:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : ема томпсон

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Славната Ема Томпсон ја напушти Британија: Ова е остварување на сонот кој го имав со години!

Еспресо
Славната актерка Ема Томпсон, заедно со својот сопруг, Грег Вајз, ја напуштија Велика Британија и се преселија во Венеција, пренесува таблоидот „Сан“.  За актерката ова...