6.8 C
Скопје
07:46 - 27 февруари, 2024

Ознака : елена дамчевска

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдерЦвеќе

Цветна поезија на стотина квадратни метри, Елена Дамчевска ни ги отвори вратите на нејзиниот двор и дом

Ј.К.Д
Го посетивме скопскиот двор на Елена Дамчевска, по професија економист, таа работи во финансискиот сектор.  Оваа голема љубителка на цвеќињата и природата сама е одговорна...