21.8 C
Скопје
16:15 - 30 мај, 2024

Ознака : ејдан

СветСлајдерСцена

(Фото) Ќе уживаме во нов заплет на продолжението на „Сексот и градот“: Кери и Ејдан се повторно заедно

Еспресо
На официјалните социјални мрежи на телевизиската серија And Just Like That („И баш така“) – продолжение на култниот проект од 90-тите „Сексот и градот“ –...