31.8 C
Скопје
20:01 - 22 јули, 2024

Ознака : Dr. Goodnight

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЖивотни ПриказниСлајдер

САЊА ЃОРЃЕВА- Dr. Goodnight СОВЕТУВА: Техники кои помагаат за брзо заспивање и водат до квалитетен сон

Кате Божиновска
Спиењето е една од најфундаменталните и најосновни потреби на човекот. Ако човек не спие доволно, почнуваат да се случуваат ужасни работи со неговиот ум и...