16.8 C
Скопје
05:14 - 13 јуни, 2024

Ознака : Долорес Авеиро

СветСлајдерСцена

НЕМААТ БЛАГОСЛОВ: Мајката на Роналдо не сакала нејзиниот син да се ожени со Георгина

И. Т.
Еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, Кристијано Роналдо, е во долгогодишна врска со Георгина Родригез, со која има ќерка, а наскоро ќе станат родители...