36.8 C
Скопје
17:02 - 18 јуни, 2024

Ознака : дневе

СценаХороскоп

Дневен хороскоп за 22.10.2019: Лавовите губат контрола врз финансиите, а Рибите ќе пронајдат љубов

Igor
ОВЕН Се концентрирате на резултатот и упорно работите на вашата цел. На работа очекувајте доста пофалби. Во љубовта владее мир и хармонија. Внимавајте на вашето...