17.8 C
Скопје
06:04 - 13 јуни, 2024

Ознака : длабока вода

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Се молев БЕН АФЛЕК и АНА ДЕ АРМАС да не раскинат до крајот на снимањето на филмот“: Андријан Лин открива детали за „Длабока вода“

Еспресо
Англискиот филмски режисер Адријан Лин, зборувајќи за својот нов еротски трилер со Бен Афлек и Ана де Армас во главните улоги, откри дека „секогаш се...