21.8 C
Скопје
00:43 - 18 јуни, 2024

Ознака : дилер

Народ гледаСлајдер

Невиден малер: Бил нарко-дилер цели 10 минути, не успеал да ја продаде робата, а веќе бил уапсен!

Васко Спасоски
Зико Олдхам (20) од Велика Британија може да се пофали дека е човекот кој најкратко се занимавал со трговија на наркотици. Тој е уапсен минатата...